Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FLEXISPORT 48925 546758
2. BLUEMOON 33515 462727
3. DiSCRiMiNATED 100690 462695
4. SCOOTCRiminal 132075 448097
5. 3KEEGAMING 10 438376
6. ChicagoBulls 715 411461
7. Killzone 50 270281
8. QUARTINEZ 250 228568
9. SCORPIONS 29940 199001
10. ASSASINSTEAM 103415 170591
11. Blood Brothers 15415 160556
12. UNFORGIVEN 0 156128
13. WarLogs 100 119765
14. RavenBrotherhoods 20 110416
15. FEARWOOW 0 109070
16. kausesportsclub 100 105333
17. AWMMASTER 5570 82438
18. ARKOSEANSTEAM 0 49553
19. LOGITECH 12475 33348
20. SURRUYAL 830 29076
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. Q Q 14312875
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769204
3. MrDosep MrDosep 11541030
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9554937
5. SIDDIK SIDDIK 8724790
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. EltrYeur EltrYeur 7145971
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6809042
10. Lozenburg Lozenburg 6751417
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap671,619
ikarakterToplam Karakter838,544
itakimToplam Takım3,685
iesyaToplam Eşya773,810
izombiToplam Öldürülen Zombi262,706,885
isivilToplam Öldürülen Sivil4,918,819
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,883,421

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. 5585441561141687 5585441561141687 85
2. NothingM4n NothingM4n 59
3. YeQiu YeQiu 48
4. Muamma Muamma 43
5. 02022020 02022020 35
6. JocelynFloreS JocelynFloreS 35
7. AYIBOGANSV98 AYIBOGANSV98 30
8. 1453k 1453k 27
9. ROCKYLOWE ROCKYLOWE 22
10. GECEASLANI GECEASLANI 19

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. MakoseNRETRUN MakoseNRETRUN 231  
2. alinaboz alinaboz 224  
3. 1453k 1453k 197  
4. 5585441561141687 5585441561141687 138  
5. AYIBOGANSV98 AYIBOGANSV98 128  
6. 02022020 02022020 97  
7. YeQiu YeQiu 67  
8. BloodyWampire BloodyWampire 66  
9. NothingM4n NothingM4n 62  
10. ycandemir ycandemir 60  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. MAYMUNBERKE 261 169 DiSCRiMiNATED
2. MultiJet 161 138 FEARWOOW
3. CrevaS 152 138 FEARWOOW
4. 1050TI4IRCIMASTR 152 90 FLEXISPORT
5. ImAtakan 135 76 FLEXISPORT
6. DELIKANLIBERKE 106 63 DiSCRiMiNATED
7. KAPORTACIENSAR 99 119
8. SEEYOOBAYBAY 97 56
9. Piskopat 97 153 RavenBrotherhoods
10. LIFEOVER 94 100 FLEXISPORT

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
1968 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
SPYINSTAWIN TURNUVA
Esat TURNUVA
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
BERKENINYARAGI KUFUR
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.