Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. ChicagoBulls 1785 967518
2. AssasinBullet 250 772167
3. NexaREIGN 10 594602
4. ASLANBEDELODETIR 0 553310
5. FLEXISPORT 58665 218645
6. AwpGaming 2695 202913
7. ASSASINSTEAM 85810 166750
8. REHA ESPORTS CLUB 21610 135167
9. LORDOFTHELOTUS 39385 128921
10. Snakes 830 102326
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15249863
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. MrDosep MrDosep 11649915
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. SinirlenmeKadir SinirlenmeKadir 7262133
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7032314
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,811
ikarakterToplam Karakter841,711
itakimToplam Takım3,708
iesyaToplam Eşya825,126
izombiToplam Öldürülen Zombi265,566,879
isivilToplam Öldürülen Sivil5,387,230
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,022,578

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 15
2. Adneyn Adneyn 11
3. DareDewiL1 DareDewiL1 8
4. cre cre 7
5. TEKBIRKELAM TEKBIRKELAM 7
6. MaddoXEfsaneTR MaddoXEfsaneTR 6
7. BEKLEMEYAPMA BEKLEMEYAPMA 4
8. SADREDDINUMMANN SADREDDINUMMANN 4
9. BAHRIIBABA BAHRIIBABA 4
10. SPYAIMBOT SPYAIMBOT 4

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. cre cre 343  
2. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 307  
3. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 259  
4. TEKBIRKELAM TEKBIRKELAM 202  
5. DexterV DexterV 155  
6. MaddoXEfsaneTR MaddoXEfsaneTR 138  
7. BloodAngel1 BloodAngel1 124  
8. Op4P1 Op4P1 109  
9. Adneyn Adneyn 102  
10. SinirlenmeKadir SinirlenmeKadir 88  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
PauloDybaLa RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
CJxQwtExpertSNIP Inceleme


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.