Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. 4shannara 0 2502734
2. Killzone 0 2238916
3. Cloudnine 14355 2185684
4. RavenBrotherhoods 60 1995482
5. FEARWOOW 250 1884265
6. ELİTE TEAM TR 150 1725935
7. FLEXISPORT 51250 1717210
8. WeLcomeToJustice 17020 919890
9. ChicagoBulls 500 867559
10. SCORPIONS 30120 572703
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 14726744
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769953
3. vallanebilim vallanebilim 11558450
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9589897
5. SIDDIK SIDDIK 8819449
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7146336
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6842274
10. HBIC HBIC 6812479
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap672,470
ikarakterToplam Karakter839,468
itakimToplam Takım3,688
iesyaToplam Eşya786,569
izombiToplam Öldürülen Zombi263,656,530
isivilToplam Öldürülen Sivil5,109,348
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,950,250

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. TheDarKMoreTR TheDarKMoreTR 19
2. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 14
3. CrevaS CrevaS 13
4. xMC xMC 10
5. COVID20 COVID20 10
6. alinaboz alinaboz 9
7. Cio Cio 5
8. KuruUzum KuruUzum 4
9. EMEKLIMARESAL EMEKLIMARESAL 4
10. REXSOS REXSOS 3

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. KARAKUTU1 KARAKUTU1 192  
2. TheDarKMoreTR TheDarKMoreTR 181  
3. CrevaS CrevaS 164  
4. Cio Cio 126  
5. looyha36 looyha36 123  
6. alinaboz alinaboz 112  
7. HOOOOPPPPBAAALAA HOOOOPPPPBAAALAA 79  
8. DodgeNitro DodgeNitro 71  
9. DMTRXJOKER DMTRXJOKER 54  
10. Gasollina Gasollina 49  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. TheMIHEMME 352
2. HasanWooW 123
3. HpyrexMaster 228
4. darkwark 173
5. MorokkoIsBest 192
6. TESISATCIBAHADIR 153
7. Kledy 64
8. Pringles 395
9. FalconTwister 66
10. KuruUzumIsBest 225

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
wretertertw TICARET
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.