Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FEARWOOW 260 4181906
2. NexaREIGN 450 3214839
3. ALLIGATORARMY 0 2658780
4. Kaedwen 250 2370284
5. SCAN 0 2175923
6. Snakes 95 1200175
7. LOOT 0 1041018
8. vandal 250 628179
9. KIRMIZITAKIm 750 581197
10. KAUSESTORTSCLUB 0 570695
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15653308
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14094813
3. MrDosep MrDosep 11885190
4. m4ltoz m4ltoz 9096446
5. SvENA SvENA 9052496
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7219237
8. SPY SPY 6926033
9. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
10. AsteriksTR AsteriksTR 6906111
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap679,983
ikarakterToplam Karakter847,657
itakimToplam Takım3,771
iesyaToplam Eşya955,074
izombiToplam Öldürülen Zombi271,893,569
isivilToplam Öldürülen Sivil6,258,742
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,270,795

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ahmetgsgsgs ahmetgsgsgs 1
2. FurkyIsBest FurkyIsBest 0
3. 23214 23214 0
4. ERASLANMASTER ERASLANMASTER 0
5. SHLEBYY SHLEBYY 0
6. ewrwerwerwerrttt ewrwerwerwerrttt 0
7. sleepwalker25 sleepwalker25 0
8. YOGURTCUHALIT YOGURTCUHALIT 0
9. erwwerrwerew erwwerrwerew 0
10. JOHNSHELY JOHNSHELY 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ahmetgsgsgs ahmetgsgsgs 1  
2. TheBaysaner TheBaysaner 0  
3. leameboy590 leameboy590 0  
4. QWEQWQWDQW QWEQWQWDQW 0  
5. NisanciSahin NisanciSahin 0  
6. cre cre 0  
7. FreezenDooM FreezenDooM 0  
8. HUSEYINGAVANOZ HUSEYINGAVANOZ 0  
9. scoot32 scoot32 0  
10. Stalky Stalky 0  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
353535B INCELEME
CRYY INCELEME
LeonardoDicaprio INCELEME
KylianIsBack Sistem_Ban
AIRandWxoo BANNED
slmcmn INCELEME


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.