Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. ELİTE TEAM TR 150 1722797
2. Killzone 0 1505076
3. Cloudnine 14905 1359144
4. 4shannara 0 1340937
5. ChicagoBulls 565 842575
6. RavenBrotherhoods 60 841482
7. WeLcomeToJustice 17020 602684
8. ASSASINSTEAM 88550 478134
9. FLEXISPORT 47985 456647
10. FEARWOOW 3265 420209
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. Q Q 14648550
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769953
3. MrDosep MrDosep 11542885
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9585576
5. SIDDIK SIDDIK 8818555
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7146336
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6836485
10. Lozenburg Lozenburg 6759531
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap672,222
ikarakterToplam Karakter839,223
itakimToplam Takım3,684
iesyaToplam Eşya783,676
izombiToplam Öldürülen Zombi263,495,206
isivilToplam Öldürülen Sivil5,066,752
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,934,472

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Cio Cio 92
2. PgDn PgDn 85
3. looyha36 looyha36 57
4. CrevaS CrevaS 51
5. AyiPanky AyiPanky 43
6. BlackWizard159 BlackWizard159 42
7. POSEESSS POSEESSS 41
8. HBIC HBIC 34
9. KuruUzumIsBest KuruUzumIsBest 32
10. T4rumaR T4rumaR 27

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Cio Cio 92  
2. PgDn PgDn 85  
3. looyha36 looyha36 57  
4. CrevaS CrevaS 51  
5. AyiPanky AyiPanky 43  
6. BlackWizard159 BlackWizard159 42  
7. POSEESSS POSEESSS 41  
8. HBIC HBIC 34  
9. KuruUzumIsBest KuruUzumIsBest 32  
10. T4rumaR T4rumaR 27  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. FalconTwister 139 64 FEARWOOW
2. TCBilal 107 56 FLEXISPORT
3. alinaboz 104 71 4shannara
4. AdiosWaowwwww 103 68 FLEXISPORT
5. KAFANPATLADI 100 41
6. JohnyBes1t 95 53 FLEXISPORT
7. TEKATANSUPHAN 82 49 RavenBrotherhoods
8. KARAKOPEK 75 46 FEARWOOW
9. BENKIMIMBILMIYRM 71 39 FLEXISPORT
10. Lapiris 69 94 RavenBrotherhoods

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
GREENYELLOWBLUE Inceleme
ONCAN Inceleme
IIDEADII432 Inceleme
YUCEBOKASKINADUR Bayrak_Savasi
YUCEBOKASKINADUR OYUN ICI
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
safsa421 Sistem_Ban
XXREVENGER44 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.