Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. KillZone 550 1790646
2. NexaREIGN 250 1630331
3. Cloudnine 15085 1494851
4. FLEXISPORT 52060 1246143
5. RavenBrotherhoods 50 784755
6. KINGISPORT 30400 619221
7. AZGNCOMEBACK 9235 495878
8. AkasyaDurak 0 346146
9. TEAMTKT 0 280961
10. ChicagoBulls 500 234140
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 14886124
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13773446
3. vallanebilim vallanebilim 11583955
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9592700
5. SIDDIK SIDDIK 8819513
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7146336
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. Trixsilioues Trixsilioues 6895843
10. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6876951
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap672,980
ikarakterToplam Karakter839,980
itakimToplam Takım3,693
iesyaToplam Eşya796,793
izombiToplam Öldürülen Zombi264,173,703
isivilToplam Öldürülen Sivil5,176,538
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,958,372

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ULASBASKANNQ ULASBASKANNQ 21
2. SUMUKLUCREVAS SUMUKLUCREVAS 17
3. Trixsilieus Trixsilieus 14
4. ALPHATRIONONFIRE ALPHATRIONONFIRE 13
5. WOOWER WOOWER 11
6. HaRLEYQUINSX HaRLEYQUINSX 10
7. CizgilerimVar CizgilerimVar 9
8. HOROZMACRO HOROZMACRO 8
9. TheMIHEMME TheMIHEMME 7
10. Gasollina Gasollina 7

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ULASBASKANNQ ULASBASKANNQ 166  
2. Trixsilioeus Trixsilioeus 160  
3. SUMUKLUCREVAS SUMUKLUCREVAS 109  
4. Trixsilioues Trixsilioues 98  
5. WOOWER WOOWER 96  
6. Trixsilieus Trixsilieus 95  
7. StoRanBack StoRanBack 90  
8. Adneyn Adneyn 77  
9. ALPHATRIONONFIRE ALPHATRIONONFIRE 70  
10. DexterV DexterV 61  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
sikis123 KUFURLU_ISIM
extremelyfears KUFURLU_ISIM
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
MakosenNN Sistem_Ban
333sdsds33333333 Sistem_Ban
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.