Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. LORDOFTHELOTUS 49445 4084798
2. FLEXISPORT 71935 3379575
3. RavenBrotherhoods 10 3141485
4. WarLogs 750 2076305
5. AgentsOfShield 0 1799782
6. AssasinBullet 0 1448124
7. DeadlyCrime 0 1421410
8. WeAreHeaR 0 1196773
9. FEARWOOW 0 1162888
10. JOXELANGER 3415 860219
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15224843
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13774437
3. vallanebilim vallanebilim 11592887
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8825594
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. Prometheius Prometheius 7167552
8. EltrYeur EltrYeur 7146336
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6983666
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap674,171
ikarakterToplam Karakter841,093
itakimToplam Takım3,703
iesyaToplam Eşya813,284
izombiToplam Öldürülen Zombi265,220,181
isivilToplam Öldürülen Sivil5,328,360
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,007,115

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. T4SS4KHSSN T4SS4KHSSN 1
2. ComeBackcINAREXE ComeBackcINAREXE 1
3. RaylerSII RaylerSII 1
4. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 1
5. AdiosYieHuuu AdiosYieHuuu 0
6. Adem96 Adem96 0
7. Y4B4NC1 Y4B4NC1 0
8. erkekkk erkekkk 0
9. XW XW 0
10. ExElit ExElit 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SU1CIDE SU1CIDE 191  
2. m4ltoz m4ltoz 148  
3. BenAydiN123 BenAydiN123 74  
4. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 72  
5. BIack BIack 43  
6. DARVEN DARVEN 31  
7. o0o o0o 27  
8. QUARDAYS QUARDAYS 25  
9. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 21  
10. Chyres Chyres 21  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
7897897888888888 Sistem_Ban
nafez BANNED
OHYEAHBABY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
BenEX Kapatildi
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
TheWoldeMork CAGRI_KUFUR
tAHOK Reklam
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.