Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FLEXISPORT 48925 1354910
2. BLUEMOON 32560 1131089
3. 3KEEGAMING 25 1112300
4. SCOOTCRiminal 133430 1096487
5. ChicagoBulls 775 990566
6. DiSCRiMiNATED 100690 863191
7. QUARTINEZ 250 620403
8. Killzone 50 592639
9. FEARWOOW 100 572983
10. SCORPIONS 29940 493120
11. UNFORGIVEN 3370 403183
12. ASSASINSTEAM 103415 378875
13. Blood Brothers 15415 342756
14. RavenBrotherhoods 20 284239
15. AWMMASTER 11100 267837
16. WarLogs 100 192568
17. kausesportsclub 100 168931
18. 125tt125tt 75 116691
19. SURRUYAL 830 66423
20. SeLectedS 750 55014
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. Q Q 14351827
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769204
3. MrDosep MrDosep 11541101
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9559378
5. SIDDIK SIDDIK 8752754
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. EltrYeur EltrYeur 7145971
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6823689
10. Lozenburg Lozenburg 6751417
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap671,676
ikarakterToplam Karakter838,620
itakimToplam Takım3,684
iesyaToplam Eşya774,760
izombiToplam Öldürülen Zombi262,828,167
isivilToplam Öldürülen Sivil4,942,360
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,893,179

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. YUMURTACIBAKI YUMURTACIBAKI 15
2. CASHFL0W CASHFL0W 15
3. MakoseNRETRUN MakoseNRETRUN 13
4. yAVUZbEY yAVUZbEY 12
5. Neotra Neotra 11
6. AzRalesMACROo AzRalesMACROo 9
7. ayiABBAS ayiABBAS 9
8. alinaboz alinaboz 8
9. BloodyWampire BloodyWampire 7
10. OldunmuCanom OldunmuCanom 6

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. alinaboz alinaboz 617  
2. MakoseNRETRUN MakoseNRETRUN 551  
3. 1453k 1453k 377  
4. AYIBOGANSV98 AYIBOGANSV98 234  
5. 02022020 02022020 187  
6. NothingM4n NothingM4n 175  
7. BloodyWampire BloodyWampire 174  
8. Rakun3 Rakun3 169  
9. YeQiu YeQiu 157  
10. MRTHENIGHTMORETR MRTHENIGHTMORETR 120  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. MultiJet 74 57 FEARWOOW
2. CrevaS 70 44 FEARWOOW
3. IamRickGrimes 68 67
4. AriusONFIRE 61 43
5. Cio 52 39 FEARWOOW
6. YUSUFC4NERDOGAN 51 32 ChicagoBulls
7. hasann96 50 37 96LAR
8. vurkalk 49 40 5k5k5k
9. YUCEBOKASKINADUR 46 56
10. dddddddddddaa 43 41

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
TheHeisenberg TICARET
KAREKTERMESELESI Sistem_Ban
MAMIASDAOKDIADJ Hirsizlik
YV KUFUR
tekatanbabacan RZ_OTO_BAN_SYSTEM
RRDOUBLE https://www.youtube.com/watch?v=E1ThxfV0yk0
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
comboshowz Ticaret
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.