Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FLEXISPORT 48925 1739928
2. SCOOTCRiminal 131930 1455858
3. BLUEMOON 31360 1410748
4. ChicagoBulls 775 1350229
5. 3KEEGAMING 25 1187845
6. DiSCRiMiNATED 103290 1085432
7. FEARWOOW 100 841025
8. Killzone 50 807747
9. SCORPIONS 29940 632888
10. UNFORGIVEN 3420 571698
11. ASSASINSTEAM 103415 453019
12. Blood Brothers 15415 417924
13. RavenBrotherhoods 20 330087
14. WarLogs 100 213194
15. kausesportsclub 100 200815
16. 125tt125tt 75 172991
17. Lorasate 0 168379
18. Offline 0 89827
19. SURRUYAL 830 87961
20. SeLectedS 1000 84780
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. Q Q 14371676
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13769204
3. MrDosep MrDosep 11541101
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9563177
5. SIDDIK SIDDIK 8779382
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. EltrYeur EltrYeur 7145971
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6824125
10. Lozenburg Lozenburg 6752619
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap671,704
ikarakterToplam Karakter838,663
itakimToplam Takım3,687
iesyaToplam Eşya775,627
izombiToplam Öldürülen Zombi262,880,069
isivilToplam Öldürülen Sivil4,956,437
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,898,507

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Op4P1 Op4P1 36
2. rotin rotin 14
3. ImAtakan ImAtakan 11
4. Azadian Azadian 9
5. TCFURKANWOOWFV TCFURKANWOOWFV 8
6. AYQU AYQU 8
7. NOMACROKLLZ NOMACROKLLZ 8
8. asdfasdsafasdsad asdfasdsafasdsad 7
9. LazXANTARES LazXANTARES 7
10. Azadian590 Azadian590 6

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Op4P1 Op4P1 137  
2. Cexika Cexika 105  
3. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 88  
4. KARAKUTU1 KARAKUTU1 72  
5. ImNEVEROVIC590 ImNEVEROVIC590 65  
6. xRAINBOW xRAINBOW 50  
7. rotin rotin 46  
8. ImAtakan ImAtakan 44  
9. 1453k 1453k 34  
10. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 33  

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. LIFEOVER 89 62 FLEXISPORT
2. Cexika 83 52 Offline
3. MultiJet 76 54
4. Astralis 70 49
5. GECEASLANI 64 43 FLEXISPORT
6. MakoseNistakeN 64 43 ERTEKINMALDIR
7. Op4P1 62 34 Lorasate
8. CanethenN 59 59 BLUEMOON
9. CrevaS 56 55 FEARWOOW
10. RadamelFalcao 49 46 FEARWOOW

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
manyaksalih590 KUFUR
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.