Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. KillZone 350 2899883
2. NexaREIGN 0 2594453
3. FLEXISPORT 53380 2450650
4. Cloudnine 0 1749674
5. RavenBrotherhoods 50 1650686
6. KINGISPORT 12925 1088184
7. AZGNCOMEBACK 10255 652052
8. EHLIKEYF 0 617997
9. HAPPCILAR 1600 465750
10. AkasyaDurak 0 346146
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 14894110
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13773446
3. vallanebilim vallanebilim 11584134
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9592700
5. SIDDIK SIDDIK 8819850
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7146336
8. Trixsilioues Trixsilioues 6937670
9. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
10. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6882461
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap673,161
ikarakterToplam Karakter840,144
itakimToplam Takım3,698
iesyaToplam Eşya798,253
izombiToplam Öldürülen Zombi264,324,205
isivilToplam Öldürülen Sivil5,206,179
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,969,076

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. CrevaS CrevaS 35
2. Getaway Getaway 29
3. soultaker590 soultaker590 20
4. Trixsilioues Trixsilioues 20
5. Cio Cio 19
6. SUMUKLUCREVAS SUMUKLUCREVAS 14
7. POSEESSS POSEESSS 13
8. ShaaRawy ShaaRawy 12
9. OLWQEZE OLWQEZE 10
10. BenAydiN123 BenAydiN123 8

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ShaaRawy ShaaRawy 100  
2. CrevaS CrevaS 78  
3. Getaway Getaway 58  
4. BAL10CU BAL10CU 41  
5. KULAKSIZHUSEYIN KULAKSIZHUSEYIN 39  
6. 1050TIAIRCIMASTR 1050TIAIRCIMASTR 39  
7. Trixsilioues Trixsilioues 20  
8. ALxTR ALxTR 20  
9. soultaker590 soultaker590 20  
10. Cio Cio 19  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
Machiavelli BANNED
dfasdadsafasdasd KOMISYONCU_HIRSIZ
FAKENICK1213KASK RZ_OTO_BAN_SYSTEM
xCENABETTIN Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
AfrikadanRamzan Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
AVCIADEM590 INCELEME_HIRSIZLIK


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.