Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. Snakes 1620 2777781
2. HownesBlue 4070 1758199
3. GOALPERFECT 2965 1619327
4. PeakyBlinders 250 1593849
5. AWENGERS 1000 1549750
6. NexaREIGN 20 1445359
7. RAZECREW 330 1164021
8. YELKENLERFORA 0 1163694
9. FLEXISPORT 0 887042
10. Blood Brothers 5755 773868
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15606858
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14075952
3. MrDosep MrDosep 11875858
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9628206
5. SIDDIK SIDDIK 8922284
6. IIlumi IIlumi 8303002
7. PriSoners PriSoners 7398536
8. m4ltoz m4ltoz 7385024
9. AystiSeftali AystiSeftali 7299009
10. EltrYeur EltrYeur 7146611
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap676,795
ikarakterToplam Karakter844,508
itakimToplam Takım3,737
iesyaToplam Eşya888,667
izombiToplam Öldürülen Zombi268,768,091
isivilToplam Öldürülen Sivil5,867,603
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,176,190

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ERKANISEVIYORUM ERKANISEVIYORUM 11
2. CANIMALLAHIM CANIMALLAHIM 9
3. KARSLIyusuf36 KARSLIyusuf36 6
4. HokkabazVII HokkabazVII 5
5. INFINITYELEVATE INFINITYELEVATE 4
6. Illumi Illumi 3
7. blackftww blackftww 3
8. carcaras carcaras 3
9. TALHAOZGENER TALHAOZGENER 3
10. KARSLIyusuf KARSLIyusuf 3

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. CANIMALLAHIM CANIMALLAHIM 128  
2. Andromache Andromache 91  
3. ViteazFTW ViteazFTW 60  
4. ERKANISEVIYORUM ERKANISEVIYORUM 41  
5. IIlumi IIlumi 33  
6. VURMASAMIYDIM VURMASAMIYDIM 23  
7. VIGGO VIGGO 23  
8. carcaras carcaras 22  
9. KARSLIyusuf36 KARSLIyusuf36 19  
10. ShedBloodMASTER ShedBloodMASTER 19  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
favar RZ_OTO_BAN_SYSTEM
OUTLAWSS RZ_OTO_BAN_SYSTEM
XHAMESXCIKISATMA Sistem_Ban
fghfwer Sistem_Ban
gardia CIKISTA_SORUN
yavuz28 CIKISTA_SORUN
kArarsz Sistem_Ban
Cow1Peaaa RZ_OTO_BAN_SYSTEM
F6IIII Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.