Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. HEALLOLY 95635 2304616
2. LiveForKill 90820 81608
3. SCOOTCRiminal 86020 6822677
4. ASSASINSTEAM 82110 603656
5. DiSCRiMiNATED 77375 4342164
6. FLEXISPORT 72385 11018523
7. SANCAK 64240 2560079
8. WhatTheFuck 50780 335901
9. blackwing 47695 12235393
10. SCORPIONS 46420 309053
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. GARGAROV GARGAROV 13184337
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 12265633
3. Zuuuuuuuuhhaaa Zuuuuuuuuhhaaa 11013878
4. JeanGrey JeanGrey 9166641
5. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 8865775
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6179346
8. BlackDewil BlackDewil 6139305
9. EltrYeur EltrYeur 6096117
10. VIKTOR35 VIKTOR35 6061182
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap653,420
ikarakterToplam Karakter822,013
itakimToplam Takım3,828
iesyaToplam Eşya6,570,732
izombiToplam Öldürülen Zombi255,640,242
isivilToplam Öldürülen Sivil3,814,712
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,439,336

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. DMTRXJOKER DMTRXJOKER 8
2. FirstSkandal FirstSkandal 6
3. ZencuXMaster ZencuXMaster 3
4. AZDIDINBEN AZDIDINBEN 2
5. HAZERFEN590 HAZERFEN590 2
6. ThirtyOneKeyf ThirtyOneKeyf 1
7. SANS4R SANS4R 1
8. JMossElite590 JMossElite590 1
9. IIDARKNAYSIII IIDARKNAYSIII 1
10. SANSARFARUK SANSARFARUK 1

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Lozenburg Lozenburg 133    
2. CrulMensT0nhe CrulMensT0nhe 112    
3. FirstSkandal FirstSkandal 100    
4. JxSepultar JxSepultar 83    
5. XGaVeSX XGaVeSX 43    
6. T90ELYSON T90ELYSON 30    
7. ZencuXMaster ZencuXMaster 25    
8. PamukSeker PamukSeker 24    
9. Zencuu Zencuu 24    
10. BaciDevireN BaciDevireN 14    

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. ARDOZAmaster 144 61 REFRESHISWARRIORS
2. BloodAngel1 138 68 HOWNESBLUE
3. AloneImmortal 122 80 GreenLantern
4. ImDianaPrince 118 64 FLEXISPORT
5. METADOX 110 69 CLOROXI
6. EX1998TR 104 46 REFRESHISWARRIORS
7. sarsIlmaz 96 93
8. WESLEYSNEJDER 87 62
9. ALxTR 85 59 HOWNESBLUE
10. AEROF 85 84

BANLANANLAR

S. OYUNCU NEDEN
1. TheZoneys Sistem_Ban
2. king488 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
3. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
4. JENERIXGAMING fis+lag
5. youLoSTWOOW Sistem_Ban
6. WariorOfDarknes Sistem_Ban
7. 004ticari HCHACK
8. asdasfsddfghg RZ_OTO_BAN_SYSTEM
9. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
10. (ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.