Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. NexaREIGN 0 4115489
2. ChicagoBulls 1485 3919755
3. WallOfTheKing 150 2234053
4. FEARWOOW 250 2004750
5. SOLDIERSOFDARKNES 50 1590495
6. READY4WAR 2895 1520607
7. Blood Brothers 13845 1473690
8. REHA ESPORTS CLUB 19550 1465451
9. RELAXGOODBYE 360 1298663
10. ASSASINBULLET 0 855126
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 15282493
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13872918
3. MrDosep MrDosep 11673230
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9619684
5. SIDDIK SIDDIK 8876153
6. Lozenburg Lozenburg 7559621
7. PriSoners PriSoners 7398536
8. EltrYeur EltrYeur 7146611
9. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7085592
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap675,602
ikarakterToplam Karakter842,646
itakimToplam Takım3,715
iesyaToplam Eşya846,099
izombiToplam Öldürülen Zombi266,345,909
isivilToplam Öldürülen Sivil5,497,445
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,055,458

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Andromache Andromache 38
2. Cio Cio 29
3. GOJP GOJP 27
4. FURKANWOWW FURKANWOWW 24
5. KENAYPSAYKER KENAYPSAYKER 23
6. Lozenburg Lozenburg 18
7. CrevaS CrevaS 16
8. BloodAngel1 BloodAngel1 15
9. ALB ALB 14
10. PLAYEROFFLINECFG PLAYEROFFLINECFG 14

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Cio Cio 254  
2. Andromache Andromache 226  
3. GOJP GOJP 209  
4. CrevaS CrevaS 178  
5. Lozenburg Lozenburg 170  
6. KENAYPSAYKER KENAYPSAYKER 163  
7. notebook590 notebook590 156  
8. EYYYYOOOOOOOO EYYYYOOOOOOOO 145  
9. VIDIVIDIMEMMET VIDIVIDIMEMMET 109  
10. ALB ALB 96  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
PauloDybaLa Degerinin Altinda Item Satisi
(ISIM YOK) Sistem_Ban
WHIPTHECHIMNEY CAGRI
TheMooreq Sistem_Ban
Koslel Sistem_Ban
XTequilaShotX RZ_OTO_BAN_SYSTEM
S0ULWY4E Degerinin Altinda Item Alimi
153 ETKINLIK ILLEGAL
ADSSSSSSSSSSS213 Degerinin Altinda Item Satisi
OZGURCANCEVIK RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.