Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FEARWOOW 0 5501818
2. Kaedwen 445 4916477
3. fourdeathblow 9200 3487227
4. NexaREIGN 50 3234894
5. ALLIGATORARMY 0 2666560
6. SCAN 0 2223035
7. ChicagoBulls 250 1607403
8. FUZZSIMULATOR 46125 1492749
9. Snakes 0 1473408
10. DiSCRiMiNATED 5185 1336061
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15660715
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14131932
3. MrDosep MrDosep 11885190
4. m4ltoz m4ltoz 9147177
5. SvENA SvENA 9052496
6. DobermanFurkan DobermanFurkan 7982757
7. PriSoners PriSoners 7399551
8. AystiSeftali AystiSeftali 7351867
9. EltrYeur EltrYeur 7222214
10. SPY SPY 6926591
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap680,474
ikarakterToplam Karakter848,095
itakimToplam Takım3,776
iesyaToplam Eşya962,657
izombiToplam Öldürülen Zombi272,211,768
isivilToplam Öldürülen Sivil6,298,266
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,276,947

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Casino Casino 30
2. XQXQXQXQXQXQXQXQ XQXQXQXQXQXQXQXQ 16
3. ahmetgsgsgs ahmetgsgsgs 9
4. KURNAZXD KURNAZXD 9
5. OQOQOOQOQOQOQOOQ OQOQOOQOQOQOQOOQ 9
6. ahmetgsgs ahmetgsgs 8
7. CEVHERDUDAYEV CEVHERDUDAYEV 6
8. unforgiven61 unforgiven61 5
9. DARDAYIM DARDAYIM 4
10. TAR21VAC TAR21VAC 4

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. KRKENS KRKENS 110  
2. SUSLUDAYI SUSLUDAYI 70  
3. SUSLUDAYl SUSLUDAYl 67  
4. ScaryGh0stIsBack ScaryGh0stIsBack 56  
5. Casino Casino 35  
6. KURNAZXD KURNAZXD 30  
7. XQXQXQXQXQXQXQXQ XQXQXQXQXQXQXQXQ 29  
8. LemonHazee LemonHazee 28  
9. BACINADASH BACINADASH 28  
10. VaveyliVayeyle VaveyliVayeyle 24  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
(ISIM YOK) Sistem_Ban
DJFATMACIVELEK RZ_OTO_BAN_SYSTEM
05305713208ApoOc RZ_OTO_BAN_SYSTEM
TOSUNFIRARDA Sistem_Ban
tmcpOCUKking Sistem_Ban
SHOOTER25 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
PETRICHOR Sistem_Ban
mont4n4 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
ahmetgs123 Inceleme


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.