Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. ALLIGATORARMY 0 9516740
2. DiSCRiMiNATED 5185 9331233
3. fourdeathblow 55 7978032
4. FEARWOOW 0 7802617
5. Snakes 560 6629284
6. ChicagoBulls 3580 5310683
7. FUZZSIMULATOR 32555 4977282
8. Blood Brothers 17795 3428688
9. PHANTOM 0 3338724
10. NexaREIGN 50 3262618
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15676034
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14504899
3. MrDosep MrDosep 11886495
4. PashaWizard PashaWizard 9714296
5. SvENA SvENA 9052985
6. AystiSeftali AystiSeftali 7404076
7. PriSoners PriSoners 7399551
8. EltrYeur EltrYeur 7222663
9. SPY SPY 7070920
10. Beytullah09 Beytullah09 7061945
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap681,839
ikarakterToplam Karakter849,477
itakimToplam Takım3,788
iesyaToplam Eşya983,394
izombiToplam Öldürülen Zombi273,464,178
isivilToplam Öldürülen Sivil6,572,273
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,353,916

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. GTR GTR 18
2. HYPEDARKFORCE HYPEDARKFORCE 14
3. KRKENS KRKENS 14
4. KomandoSemih KomandoSemih 14
5. bleedat bleedat 12
6. ayyouvery ayyouvery 11
7. AimlessAWMagnum AimlessAWMagnum 5
8. Biocyde Biocyde 5
9. Paroll Paroll 4
10. JerryRobinson590 JerryRobinson590 4

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. ABDULCABBAR31 ABDULCABBAR31 204  
2. yuesoercuen yuesoercuen 116  
3. KRKENS KRKENS 108  
4. LaxcrimamDaemoni LaxcrimamDaemoni 90  
5. GTR GTR 86  
6. Andromache Andromache 78  
7. ayyouvery ayyouvery 62  
8. KENZ0 KENZ0 58  
9. alinaboz alinaboz 48  
10. Op4P1 Op4P1 43  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
CENGOFD RZ_OTO_BAN_SYSTEM
GULTEPELICOCUK Sistem_Ban
regy53 Sistem_Ban
ahmeteren12 Sistem_Ban
vChuppa ITEM_HIRSIZLIGI_INCELEME
harun55 ITEM_HIRSIZLIGI_INCELEME
VURMALUTFEN223 ITEM_HIRSIZLIGI_INCELEME
COiSEN ITEM_HIRSIZLIGI_INCELEME
GECEMAVISI61 RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) Sistem_Ban


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.