Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Para Ödülü Sıralaması
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. DiSCRiMiNATED 5185 6682975
2. FEARWOOW 0 5505231
3. ALLIGATORARMY 250 5481787
4. fourdeathblow 0 5190206
5. ChicagoBulls 250 3997353
6. FUZZSIMULATOR 57070 3685617
7. PHANTOM 0 3335199
8. NexaREIGN 50 3252654
9. RELAXGOODBYE 3255 2309521
10. SCAN 0 2223035
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15675271
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14341414
3. MrDosep MrDosep 11885349
4. m4ltoz m4ltoz 9362404
5. SvENA SvENA 9052917
6. DobermanFurkan DobermanFurkan 8111291
7. PriSoners PriSoners 7399551
8. EltrYeur EltrYeur 7222663
9. SPY SPY 6930092
10. ZINQ ZINQ 6922079
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap680,989
ikarakterToplam Karakter848,558
itakimToplam Takım3,786
iesyaToplam Eşya967,606
izombiToplam Öldürülen Zombi272,617,469
isivilToplam Öldürülen Sivil6,394,079
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,301,487

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Adneyn Adneyn 34
2. Nahid Nahid 16
3. GTR GTR 16
4. BIZLANSIKIYORUZ BIZLANSIKIYORUZ 14
5. 456NUMARAA 456NUMARAA 11
6. BEYFENDI8 BEYFENDI8 11
7. WandaMaximoff WandaMaximoff 9
8. LATSTAR LATSTAR 7
9. SHOOOOOOOOW SHOOOOOOOOW 7
10. DECCALISGOD DECCALISGOD 6

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. BIZLANSIKIYORUZ BIZLANSIKIYORUZ 118  
2. DECCALISGOD DECCALISGOD 83  
3. Adneyn Adneyn 74  
4. Nahid Nahid 51  
5. SUNARMARKET SUNARMARKET 35  
6. CekirgeCemal CekirgeCemal 32  
7. Aharon Aharon 32  
8. GRG GRG 30  
9. LATSTAR LATSTAR 30  
10. DOLCEGABBANA DOLCEGABBANA 28  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
SEXXY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
EGRDRFGERGERG Sistem_Ban
RACONBITMISTIR RZ_OTO_BAN_SYSTEM
STARBOY RZ_OTO_BAN_SYSTEM
ZedkingIsRush RZ_OTO_BAN_SYSTEM
uliaaaaaaa RZ_OTO_BAN_SYSTEM
PlainJane Hesap_Calinma
DSASDSDSSADSDASA RZ_OTO_BAN_SYSTEM
(ISIM YOK) Sistem_Ban
ordaaa RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.