Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. FLEXISPORT 32400 2983248
2. Snakes 8050 2845848
3. NexaREIGN 170 2299533
4. ChicagoBulls 750 2054478
5. RAZECREW 70 2049486
6. YouLegendHave 250 1941821
7. FEARWOOW 250 1582403
8. READY4WAR 17710 1453743
9. UntouchableS 0 979153
10. Blood Brothers 5755 737027
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. EIImc2 EIImc2 15596329
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 14007687
3. MrDosep MrDosep 11743933
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9628206
5. SIDDIK SIDDIK 8914622
6. Prometheuis Prometheuis 8085468
7. PriSoners PriSoners 7398536
8. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 7218003
9. EltrYeur EltrYeur 7146611
10. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap676,255
ikarakterToplam Karakter843,783
itakimToplam Takım3,726
iesyaToplam Eşya873,730
izombiToplam Öldürülen Zombi267,988,552
isivilToplam Öldürülen Sivil5,706,093
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,122,799

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. PrometheIuis PrometheIuis 53
2. Op4P1 Op4P1 34
3. INFINITYELEVATE INFINITYELEVATE 18
4. REGISTAR REGISTAR 12
5. AlbusDumbledodge AlbusDumbledodge 12
6. ERKANWOWxMOSS590 ERKANWOWxMOSS590 11
7. BUJIMEMEYAPMIS BUJIMEMEYAPMIS 11
8. vLozenburg vLozenburg 11
9. ErenMese ErenMese 10
10. FNPSSKULL FNPSSKULL 10

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Op4P1 Op4P1 221  
2. PrometheIuis PrometheIuis 179  
3. INFINITYELEVATE INFINITYELEVATE 125  
4. zDARKFORCE zDARKFORCE 112  
5. Andromache Andromache 100  
6. Cio Cio 92  
7. TAZ TAZ 87  
8. Zolydck Zolydck 62  
9. StoRanBack StoRanBack 61  
10. vLozenburg vLozenburg 55  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) Sistem_Ban
Hreldes RZ_OTO_BAN_SYSTEM
ZOOMULLAH Ticaret
(ISIM YOK) Sistem_Ban
1050TIAIRCIMASTR RZ_OTO_BAN_SYSTEM
1050TIAIRCIMASTR RZ_OTO_BAN_SYSTEM
FilipNovak RZ_OTO_BAN_SYSTEM
DarkxSaga Ticaret
NEEEEEYYYCI Ticaret
sadsafwqdqwdsad Ticaret


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.