Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. KillZone 550 2105840
2. NexaREIGN 250 1941671
3. Cloudnine 0 1537141
4. FLEXISPORT 52060 1529223
5. RavenBrotherhoods 50 1058758
6. KINGISPORT 30400 686270
7. AZGNCOMEBACK 9295 538866
8. HAPPCILAR 1675 384969
9. AkasyaDurak 0 346146
10. TEAMTKT 0 280961
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. SYROVSYBIN SYROVSYBIN 14886415
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 13773446
3. vallanebilim vallanebilim 11584134
4. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 9592700
5. SIDDIK SIDDIK 8819850
6. PriSoners PriSoners 7398536
7. EltrYeur EltrYeur 7146336
8. HAVAALANI HAVAALANI 6918678
9. Trixsilioues Trixsilioues 6910962
10. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6876951
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap673,024
ikarakterToplam Karakter840,024
itakimToplam Takım3,695
iesyaToplam Eşya797,215
izombiToplam Öldürülen Zombi264,221,143
isivilToplam Öldürülen Sivil5,187,943
ihaydutToplam Öldürülen Haydut4,964,358

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SENKIMSINIZ SENKIMSINIZ 10
2. zTrErenCANSBro zTrErenCANSBro 9
3. FRANKF0RS3X FRANKF0RS3X 8
4. Gasollina Gasollina 8
5. ThunderWyo ThunderWyo 8
6. SwooSH SwooSH 7
7. Trixsilieus Trixsilieus 7
8. DELTAREISZE DELTAREISZE 6
9. AdiosWaowwwww AdiosWaowwwww 5
10. MinchYoda MinchYoda 4

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. Trixsilioeus Trixsilioeus 291  
2. Trixsilieus Trixsilieus 213  
3. ULASBASKANNQ ULASBASKANNQ 200  
4. WOOWER WOOWER 168  
5. Adneyn Adneyn 161  
6. Trixsilioues Trixsilioues 143  
7. Phaselis Phaselis 124  
8. StoRanBack StoRanBack 116  
9. DexterV DexterV 112  
10. IsBackScary IsBackScary 96  

BATTLE ROYALE KAZANANLAR

S. OYUNCU GC
1. youutubee21 328
2. TheMIHEMME 352
3. HasanWooW 123
4. HpyrexMaster 228
5. darkwark 173
6. MorokkoIsBest 192
7. TESISATCIBAHADIR 153
8. Kledy 64
9. Pringles 395
10. FalconTwister 66

BANLANANLAR

OYUNCU NEDEN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN
(ISIM YOK) KUFURDEN_BAN


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.