Oyuncu Videoları

Oyuncu Videoları

Etkinlik Takvimi
Hile Bildiriniz


KLAN ŞEREF SIRALAMASI

S. KLAN ADI ŞEREFİ OYNAMA
1. HEALLOLY 105915 482643
2. LiveForKill 90820 36739
3. ASSASINSTEAM 80010 395182
4. DiSCRiMiNATED 77375 4072446
5. FLEXISPORT 65130 7783893
6. SCOOTCRiminal 60970 5127476
7. SANCAK 57410 1715721
8. ATATÜRKİYE 53115 2282612
9. WhatTheFuck 50680 301964
10. TwilightWolves 46960 96588
  Tüm Liste

OYUNCU SIRALAMASI

S. OYUNCU ÖMRÜ
1. GARGAROV GARGAROV 13181572
2. TrevorPhilips TrevorPhilips 12265633
3. Zuuuuuuuuhhaaa Zuuuuuuuuhhaaa 11011117
4. JeanGrey JeanGrey 9091843
5. FERNANDOMUSLERA FERNANDOMUSLERA 8861672
6. PriSoners PriSoners 7398417
7. BlackDewil BlackDewil 6139305
8. ERENWOWWxMOSBERG ERENWOWWxMOSBERG 6136442
9. EltrYeur EltrYeur 6096117
10. VIKTOR35 VIKTOR35 6061182
  Tüm Karakterler

İSTATİSTİK

  İSTATİSTİK ADET
ihesapToplam Hesap651,261
ikarakterToplam Karakter820,108
itakimToplam Takım3,802
iesyaToplam Eşya6,549,537
izombiToplam Öldürülen Zombi255,042,152
isivilToplam Öldürülen Sivil3,818,364
ihaydutToplam Öldürülen Haydut5,336,353

BUGÜN AKAN KAN

S. OYUNCU AKAN KAN
1. EhliKeyfComeBack EhliKeyfComeBack 10
2. MyNameIsMert MyNameIsMert 5
3. HSiYellow HSiYellow 1
4. laylaylommmmmm laylaylommmmmm 1
5. BroBecaon BroBecaon 0
6. Jogaus Jogaus 0
7. SK SK 0
8. hdytdsp hdytdsp 0
9. HeroLozen HeroLozen 0
10. LyVio53 LyVio53 0

HAFTALIK GC ÖDÜL SIRALAMASI

S. OYUNCU AKAN KAN
1. SpecionaLAG SpecionaLAG 127    
2. Lozenburg Lozenburg 106    
3. MakeADifference MakeADifference 99    
4. IHAZERFENI IHAZERFENI 60    
5. KNIGHTMASTER KNIGHTMASTER 29    
6. YAMYAMKOCBEY YAMYAMKOCBEY 28    
7. AVCIGIZEM590 AVCIGIZEM590 28    
8. BuftakeLoMasteR BuftakeLoMasteR 27    
9. ZORRY ZORRY 18    
10. yolyemezz yolyemezz 18    

EN İYİLERİN SAVAŞI

S. OYUNCU ÖLD. ÖLME KLAN
1. COLLO36 465 207 FLEXISPORT
2. gb11 315 163 FLEXISPORT
3. SEDASAYAN 243 128 FLEXISPORT
4. METADOX 238 168 STOROFLIYT
5. ARDOZAmaster 215 128 STOROFLIYT
6. CREVAS 201 110 DiSCRiMiNATED
7. RedWizard 191 128 FLEXISPORT
8. RAINLOX590 163 85 FLEXISPORT
9. AriusMasteR 132 140
10. DianaPrince 125 75 SiLverBarreL

BANLANANLAR

S. OYUNCU NEDEN
1. 1d2iasdods RZ_OTO_BAN_SYSTEM
2. (ISIM YOK) Sistem_Ban
3. CARPISMA OYUN ICI
4. FREDAIKIS69 Sistem_Ban
5. SADIKUSTA RZ_OTO_BAN_SYSTEM
6. f6f69ss9s9s9s9 OYUN ICI
7. (ISIM YOK) Sistem_Ban
8. (ISIM YOK) Sistem_Ban
9. qataraz Sistem_Ban
10. ERENWOWMASTER RZ_OTO_BAN_SYSTEM


RigorZ Premium Kafe

İnternet kafeler hem kazanıyor,hem de kazandırıyor. RigorZ Premium Kafe sistemi sayesinde müşterileriniz için RigorZ oynamanın keyfini arttırmak elinizde. Daha Fazla GC, Daha Fazla DOLAR, Daha Fazla CAN, Daha Fazla EXP, Premiumlara özel LOOT sunucular.